Pozor nové internetové stránky MŠ Převýšov:

1.         ÚDAJE O ŠKOLE:

Dvoutřídní škola s dlouholetou tradicí, ve které se prolíná rodinná atmosféra s plnohodnotným vzděláváním. V příjemně motivujícím prostředí se zaměřujeme na environmentální výchovu a dramatickou výchovu. Budova se nachází v klidném prostředí kousek od lesa, který využíváme k různým aktivitám s dětmi. Mateřská škola prošla v posledních letech rekonstrukcí a vyhovuje potřebám dětí.

Motto naší školy zní: „Nemůžeme všechny děti všechno naučit, ale můžeme všechny děti učinit spokojené a šťastné“, a o to se každý den v našich činnostech s dětmi snažíme. Ke každému přistupujeme individuálně a snažíme se naplnit jeho potřeby. Nabízíme dětem mnoho aktivit, kterými podporujeme jejich všestranný rozvoj a předáváme jim nejen poznání, ale i zábavu v různých formách dle Školního vzdělávacího programu.

Název organizace:                     Mateřská škola, Převýšov

Právní forma školy:                   příspěvková organizace  samostatný právní subjekt zřízen ke dni 1.1. 2003

Sídlo organizace:                      Převýšov 67, Chlumec n.C. 503 51

IČ organizace:                           710 06 036